ZDOBIMY WNĘTRZA KOLORAMI PÓR ROKU – DEKORACJE UNIKATOWE !!!

ZDOBIMY WNĘTRZA KOLORAMI PÓR ROKU – DEKORACJE  WIOSENNE !!!

Wiele jest dekoracji w naszej „Ceramice Artystycznej”, wiele różnych wzorów, kolorów, różnobarwnych kwiatów, w wielu konfiguracjach i połączeniach. Talent artysty to z jednej strony umiejętność przełożenia myśli w projekt a z drugiej umiejętność patrzenia na rzeczywistość i w każdym przedmiocie odnaleziona inspiracja. Stąd taka mnogość rzeczy nas otaczających. Nasza ceramika to przedmioty codziennego użytku w niecodziennym wydaniu. Rzeczy potrzebne na co dzień, jak kubki, talerze, miski mogą być niezwykłym dziełem sztuki, jeżeli zastanowimy się, ile czasu potrzeba było na znalezienie jednej myśli, która nasunęła projektantowi pomysł na nową dekorację a nam sprawiła taką radość.

u5155 – Teresa Liana i Maria Starzyk

Czy może być coś piękniejszego niż trwająca wiosna i przedsionek lata. To zawsze sprawia, że nasze zmysły pracują troszkę szybciej i zaczynamy tworzyć nowe projekty. Projektanci swoje inspiracje także czerpią z natury i projektują wiosenne wzory, piękne zdobienia zwykłych naczyń przeradzające się w ozdobę naszego stołu, który z każdą porą roku może być inny.

 

 

 

 

 

 

 

U5158 – Teresa Liana

Najnowsze projekty to unikatowe dekoracje kwitnąca łąka Teresy Liany U5158 oraz dekoracja powstała z połączenia umiejętności twórczych Teresy Liany i Marii Starzyk U5155. Wzór U5158 to wiosenny przekaz projektanta, przekaz kwiatów tworzących gęstą łąkę, różnorodnych gatunków młodziutkich roślin oplecionych soczystą zielenią. Białe, niebieskie, granatowe i czerwone drobne kwiatuszki tworzą wzór unikatowy, który prezentuje się na naczyniach naprawdę dobrze. Jest kolorowo, z klimatem wiosennym, z różnymi gatunkami kwitnących kwiatów, jest po prostu pięknie.

Druga propozycja dekoracji wiosennej to unikatowy wzór U5155, który zaprojektowany został w troszkę innej formule, ale takiej jaką już znamy, czyli wzór dekoracji oplata naczynia pięknym bukietem kwiatów, nad którym fruwa malutki, niebieski ptaszek. Szlaczek niebieskich stempli pozwala określić granicę bukietu, który bez tego rozlał by się na całej powierzchni. Czy kubek w tak pięknej dekoracji, nie nastroi nas na resztę dnia pozytywną energią? Z pewnością tak.

 

Dodaj komentarz