You are currently viewing KARAFKA – FORMA IDEALNA

KARAFKA – FORMA IDEALNA

Niezwykle ciekawe kształty – czyli opowieść o ceramice doskonałej.

Karafka D18 to niezwykle prosty kształt, funkcjonalny produkt i praktyczne naczynie, zaprojektowane przez Głównego Projektanta  Mariusza Ochockiego, który od 2012r. jest Kierownikiem Artystycznym w naszej firmie.  Zapraszamy do zapoznania się  osobą artysty na naszej stronie internetowej https://www.ceramika-artystyczna.pl/projektant/mariusz-ochocki/.

Karafka D18 od momentu wdrożenia do oferty handlowej „Ceramiki Artystycznej” Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu zdobyła grono wiernych miłośników. Pięknie wykonana forma może służyć do podawania napojów z dodatkiem cytryny lub mięty lub z tym, co lubimy najbardziej. Karafka D18 jest łatwa w użytkowaniu, nieco okrągła na dole i smukła na górze, z ładnie wyprofilowanym dziubkiem do nalewania. Jest dosyć wąska, więc nie będzie zajmować cennego, wolnego miejsca na naszym stole, ale na pewno będzie to miejsce wyjątkowe. Ze względu na swój kształt może służyć jako wazon i także ten sposób jest chętnie praktykowany przez naszych klientów. Dla nas jest zwyczajnie pięknym naczyniem, a w połączeniu z ceramicznymi kubkami do napojów tworzy jednolity zestaw, którego nie może zabraknąć na naszym stole. Pasuje do naszych domów, do ogrodów, na pikniku i na oficjalnym przyjęciu. Możemy wybrać dekorację i cieszyć się kolejnym naczyniem ceramicznym w kolekcji.

Karafkę D18 możemy mieć w dekoracjach, jakie już posiadamy lub w zupełnie innej, bardziej kolorowanej, z motywem ptaszków lub motylków, we wory graficzne lub tylko kwiatowe. Zawsze główny element dekoracji będzie umieszczony w centralnym punkcie naczynia, aby można było spoglądać na prawdziwe dzieło każdego dnia, podczas zwyczajnego użytkowania niezwykle doskonałego naczynia ceramicznego.

Karafka D18 jest dostępny w ofercie sklepu internetowego w dekoracjach unikatowych autorstwa wielu wybitnych projektantów, między innymi Marii Starzyk, Teresy Liany lub Maryli Iwickiej i Karoliny Śliwińskiej, https://sklep.ceramika-artystyczna.pl/.

Dodaj komentarz