Kwitnący Jaśmin

Wiosna w pełni. Wszyscy czujemy, jak każdego dnia przybywa nam energii i chęci na długie spacery lub spędzanie czasu w ogrodzie, gdzie wiosnę widać na każdym kroku. Kwitnące drzewka, oblepione delikatnymi kwiatuszkami, krzewy budzące się zielenią i pierwsze na naszych rabatkach kwiaty, tulipany, szafirki, żonkile. Wspaniale jest być w takim miejscu, a z dodatkiem ulubionych przedmiotów, nasza radość tylko potęguje. Jak zawsze w „Ceramice Artystycznej” Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu jesteśmy przygotowani, aby zapewnić każdemu pozytywną energię i moc radości w pierwszych słonecznych dniach. Projektanci z taką samą radością przystępują do swoich projektów, często łącząc nowe wzory o obecną porą roku. Zadziwiające jest z jaką łatwością potrafią to przełożyć na dekoracje, które znajdują uznanie wśród wiernych i zauroczonych ich twórczością klientów.

Wzór unikatowy U4902 zaprojektowanych przez Główną Projektantkę Teresę Lianę jest w stu procentach wiosenny, to namalowane pierwsze, białe kwiaty kwitnącego jaśminu, ułożone wśród delikatnych zielonkawych listków. Krzew jaśminowca pięknie dekoruje naszą przestrzeń, jaśmin jest także niezwykle silnie pachnącym krzewem a zapach kwiatów jest naprawdę oszałamiający, trudno jest obojętnie przejść obok kwitnącego jaśminu.

 

Wzór unikatowy Teresy Liany U4902 to odzwierciedlenie widowiskowego krzewu w trakcie rozkwitu a autorka dodatkowo wzbogaciła całą kompozycję drobnymi jasno-niebieskimi kwiatkami, które idealnie pasują do charakteru wiosennej dekoracji.

 

 

 

Mając znaczny przekrój asortymentowy jesteśmy w stanie wyczarować wiosenny nastrój niemal natychmiast, wystarczy podać posiłek na talerzach, ułożyć potrawę na kolorowych półmiskach, zaparzyć herbatę w wiosennym czajniku i nalać napój do fantastycznych, ceramicznych kubków. Postawić na stole, na którym ustawiliśmy już barwny w kwiaty jaśminu wazon, oczywiście pełen wiosennych kwiatów. Zmieniając tylko kilka drobnych elementów zastawy stołowej w naszych domach, wiosna przyjdzie do nas sama.

Wzór unikatowy U4902 Teresy Liany jest dostępny w stałej ofercie sklepu internetowego, każdy z nas może mieć ten niezwykle pozytywny unikatowy wzór niemal natychmiast, wystarczy tylko złożyć zamówienie.  Zachęcamy wszystkich bardzo serdecznie, poczujmy wszędzie wiosnę !!!

Dodaj komentarz