CERAMICZNY ZESTAW – JAK DOBRZE SKOMPLETOWAĆ CERAMICZNE NACZYNIA !!!

Na każdym przyjęciu nie może zabraknąć eleganckiej zastawy stołowej najlepszej jakości, która pięknie zaaranżowana podkreśli wyjątkowość podawanych potraw. Jednym z niezbędnych elementów naszego wyposażenia jest zestaw śniadaniowy,  który według naszych upodobań i potrzeb może zawierać dzbanek, filiżanki i talerzyki deserowe a uzupełniony o wazon, mlecznik i cukiernicę będzie idealny na popołudniowe spotkania z przyjaciółmi. Formy klasycznego zestawu śniadaniowego zostały zaprojektowane przez Bronisława Wolanina, cenionego, wieloletniego Kierownika Artystycznego oraz Mariusza Ochockiego, obecnego Głównego Projektanta i Kierownika Artystycznego w „Ceramice Artystycznej” Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu.

 

Najważniejszym elementem zestawu jest  czajnik na herbatę  wyróżniający się swoją wielkością na tle pozostałych naczyń. Pękaty, okazały kształt z uchwytem, takim koniecznie z kulką, która znacznie ułatwi utrzymanie ciężkiego od napoju dzbanka. Ze względu na odpowiednią grubość ścianek, czajnik będzie długo utrzymywał napar w odpowiedniej temperaturze a my będziemy mogli dłużej cieszyć się biesiadą przy stole. Pojemność czajnika 060 to 1,2l, co wystarczy na kilka pełnych filiżanek herbaty lub kubków. Dobór kształtów filiżanek i kubków jest zawsze dowolny, „Ceramika Artystyczna” w swojej ofercie posiada ogromny wybór filiżanek, począwszy od klasycznych modeli, jak komplet 768, aż do zupełnie nowoczesnych form.

Podczas wspólnych spotkań nie może zbraknąć talerzyków deserowych  i patery do serwowania przystawek lun słodkości a cukiernica i mlecznik są indywidualnym dodatkiem dla każdego z nas. Jednakże posiadanie także takich naczyń jest konieczne podczas organizowania przyjęć, gdyż nasi goście mają różne upodobania. Miłym dodatkiem naszego zestawu ceramicznego jest wazon, który uzupełniony bukietem kwiatów będzie ozdobą naszego stołu.

Cały zestaw zaprezentuje się niezwykłe, jeśli wybierzemy dekorację, która spodoba nam się najbardziej i która idealnie dopasuje się na naszych wnętrz. wszystkie naczynia „Ceramiki Artystycznej” są piękne i praktyczne, użytkowane przez długi czas nie tracą na swoich walorach użytkowych i wizualnych. Poznając jakość naszych naczyń, klienci dążą do uzupełnienia zestawu śniadaniowego o kolejne elementy, o których będziemy opowiadać.

Pokazane zestawy można kupić w sklepie internetowym „Ceramiki Artystycznej” Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu w dekoracjach unikatowych, można je dowolnie zestawiać i cieszyć się ich pięknem przez wiele lat. Trwałość naszych naczyń jest niezaprzeczalna, sprawia to wysoka temperatura wypału 1250 °C i podszkliwne dekorowanie farbami ceramicznymi. Zapraszamy do sklepu internetowego, gdzie komplety są dostępne w wielu pięknych dekoracjach unikatowych.

Dodaj komentarz