WIELKANOC

WIELKANOC

Powoli zbliża się czas świąteczny i nasza uwaga powoli skupia się na tym ważnym wydarzeniu. Przygotowania idą pełną parą, nasz dom zaczyna błyszczeć, menu już prawie gotowe i pojawia się coroczne pytanie, czy aby na pewno nie zabraknie zastawy stołowej. Stan naszej zastawy stołowej nie może budzić wątpliwości, wszystko musi być na swoim miejscu.

Każde święta wymagają specjalnej oprawy i wyjątkowych domowych dekoracji. Kolekcja wielkanocnaCeramiki Artystycznej” Spółdzielni Rękodzieła Artystycznego w Bolesławcu jest zarówno piękna jak i praktyczna. Jako producent przykładamy wielką uwagę do perfekcyjnego kształtu naczyń oraz do urokliwych dekoracji wpisujących się w klimat świąt. Czy może być coś bardziej wyjątkowego od dekoracji, które zdobią zwykłe, proste formy. Formy, które lubimy użytkować każdego dnia w roku, ulubione talerze, filiżanki, patery, półmiski, miski mogą w święta nabrać zupełnie innego charakteru. Poprzez wybór dekoracji mogą być naszą najwspanialszą zastawą stołową wielkanocną. Zwłaszcza, że w tych dniach czuć wyjątkowy nastrój tych najważniejszych świąt w roku. Świąt rodzinnych i z przyjaciółmi, z którymi spędzamy długie, radosne godziny, rozkoszując się każdą przyrządzoną przez nas potrawą typową dla tych świąt.

Wzorów dekoracji o tematyce wielkanocnej jest całkiem dużo, a każdego roku projektanci tworzą wciąż nowe motywy, wykorzystując swoje doświadczenie i zupełnie nowe pomysły.

Wzory malowane ręcznie na ceramice za pomocą stempli lub pędzla, nawiązujące do Świąt Wielkanocnych to zawsze powiew świeżości i pierwszy znak nadchodzącej wiosny. To elementy stempli przedstawiające przebiśniegi, tulipany, żonkile i kaczeńce, przeplatane jasno-zielonymi listkami, uzupełnione rzędami delikatnych stempli. To zajączki, kurki i kurczaczki w otoczeniu budzących się do życia nowych roślin.

To wszystko otoczy nas swoim wdziękiem i radością, jeżeli tylko zdecydujemy się za zakup naczyń ceramicznych w dekoracjach świątecznych o tematyce wielkanocnej najlepszej jakości, które niezmiennie będą z nami na wiele lat.

Dodaj komentarz