You are currently viewing NASZ KOBALTOWY ŚWIAT  – DEKORACJA U4603

NASZ KOBALTOWY ŚWIAT – DEKORACJA U4603

Nasz Kobaltowy Świat – Kobaltowa Grafika Teresy Liany U4603.

Autorzy naszych dekoracji dosyć często zaskakują nas swoimi pomysłami na nowe dekoracje. Zwykle jesteśmy zaskoczeni pięknem wzorów i oczarowani ich elegancją. Oczami wyobraźni widzimy naczynia w naszej kuchni, jadalni lub w salonie. Są jednak dekoracje, które zdobywają nasze serce niemal od razu. Jedną z takich dekoracji jest unikatowa dekoracja autorstwa Teresy Liany U4603. Dekoracja w stylu geometrycznymi, wypełniona rzędami stempli to już klasyka.   

Stemple są w różnych kształtach, dużych dominujących kwadratów lub drobnych czarnych kwadracików, w otoczeniu niebieskich lub szarych gałązek, przeplatających się ze sobą i dosyć wyraźnie ułożonych w równe szlaczki.  Kolory kobaltowe i niebieskie w różnych tonacjach są typowe dla naszej ceramiki a dodatek czarnego akcentu, podkreśla głęboki odcień wzoru. Dekoracja jest bardzo pracochłonna, wymaga dużego skupienia i precyzji wykonania. Teresa Liana umieściła w niej także delikatne stemple w kształcie niebieskich, drobnych kwiatuszków z czarną kropeczką w środku, czym wyraziła swoje uwielbienie dla wzorów kwiatowych i sprawiła, że dekoracja nabrała lekkości. Ma to ogromne znaczenie, zwłaszcza, że dekoracja pokrywa każdą część, projektantka udekorowała wzorem całą powierzchnię każdego naczynka. Należy podkreślić ogromny wkład pracy włożony przez Teresę Lianę, aby uzyskać tak spektakularny efekt.  Cały wzór jest w chłodnej, niebieskiej tonacji a dekoracja unikatowa U4603 jest niewątpliwie propozycją dla wszystkich, którzy lubią ciekawe aranżacje z intensywnym, mocnym akcentem oraz doskonałą jakość.

 Wzór unikatowy Teresy Liany został wybrany do oferty sklepu internetowego, jako ten, który zdobył uznanie klientów. Jest bardzo chętnie zamawiany w różnych częściach świata, czyli wszędzie tam, gdzie „Ceramika Artystyczna” posiada swoich dystrybutorów. Propozycja naszego sklepu internetowego to kubki, filiżanki, wazony, karafki, miski oraz patery, talerze i tacki, naczynia tak niezbędne dla każdego z nas w codziennym życiu i na specjalne okazje.

Dodaj komentarz